Монастир св. Франциска

ОГОЛОШЕННЯ
ІІІ Неділя Адвенту

17 грудня 2017 року


1. Сьогодні після Меси о 15.00 год. відбудеться перша зустріч для юристів, на яку щиро запрошує о. Станіслав Кава.

2. У четвер о 8.00 год. буде звершена спільна Меса за заступництвом бл. Якова Стрепи.

3. В п’ятницю о 8.00 год. буде звершена спільна Меса за померлих.

4. У захристії можна придбати вігілійні облатки, літургійні календарі на 2018 рік і святкові листівки. Також можна скласти пожертву на ялинки та святкові декорації.

5. Брати Францисканці спільно зі с. Ліджі та Сестрами зі Згромадження Святого Йосифа де Сен-Марк запрошують на святкування Нового Року, яке відбудеться у Львові. У програмі: конференції, Св. Меса, пантоміми, ділення в групах і спільне святкування. Кількість місць обмежена. Деталі на інформаційному плакаті, розміщеному на таблиці оголошень.

6. Душпастирський візит, званий Колядою, розпочнеться 8 січня. Програма душпастирських відвідин буде подана згодом.


Щиро дякуємо францисканській молоді, всім спільнотам і парафіянам, які брали участь в організуванні та проведенні Різдвяного ярмарку в нашій парафії. Сума пожертв, складених Вами, становить: 14765 UAH, 50 €, 10 $, 100 PLN. Сердечно дякуємо за Вашу щирість.

Брати Францисканці

 
ІІ Неділя Адвенту

10 грудня 2017 року

1. Сьогодні в нашій парафії розпочалися реколекції. Реколекційні науки проводить о. Микола Лучок ОР.
ПЛАН РЕКОЛЕКЦІЙ:
10 грудня – порядок служіння Мес, як у неділю
11 i 12 грудня – Меси о 8.00, 18.00, 19.30 (ua) год.

2. Також сьогодні від 9.00 до 17.30 год. при нашому костелі проходить Різдвяний ярмарок. Запрошуємо цілі сім’ї, в особливий спосіб дітей. Зібрані пожертви будуть призначені на лікування нашої парафіянки, яка змагається з онкологічним захворюванням.

3. Переживаємо час Адвенту. Запрошуємо всіх вірних, в особливий спосіб дітей, на роратні Меси, які звершуються у понеділок, вівторок, четвер, суботу о 8.00 год., у середу о 7.30 год. (після Меси запрошуємо дітей на булочку і чай), у п'ятницю о 18.00 год.

4. У середу – спомин св. Луції, діви і мучениці.

5. В четвер – спомин св. Йоана від Хреста, пресвітера і вчителя Церкви.

6. У суботу (16 грудня) розпочнеться дев’ятниця до Дитятка Ісус.

7. О. Станіслав Кава щиро запрошує на відкриття душпастирства юристів. Перша зустріч відбудеться 17 грудня після Меси о 15.00 год.

8. Брати Францисканці спільно зі с. Ліджі та Сестрами зі Згромадження Святого Йосифа де Сен-Марк запрошують на святкування Нового Року, яке відбудеться у Львові. У програмі: конференції, Св. Меса, пантоміми, ділення в групах і спільне святкування. Кількість місць обмежена. Деталі на інформаційному плакаті, розміщеному на таблиці оголошень.

9. У захристії можна придбати календарі на 2018 рік, святкові листівки, мед, різдвяні свічки та облатки. Також можна скласти пожертву на ялинки та святкові декорації.


Щиро дякуємо за всілякі пожертви, складені на утримання Храму та Монастиря. Нехай Бог обдаровує Вас своїм миром і добром.


Брати Францисканці

 
І Неділя Адвенту

3 грудня 2017 року

1. Сьогодні розпочинається Адвент. Запрошуємо всіх вірних, в особливий спосіб дітей, на роратні Меси, які будуть звершуватися: у понеділок, вівторок, четвер, суботу о 8.00 год., у середу о 7.30 год. (після Меси запрошуємо дітей на булочку і чай), у п'ятницю о 18.00 год.
Пожертви, зібрані сьогодні, будуть призначені на потреби Caritas.

2. У середу о 8.00 год. буде звершена Меса за померлих Братів, Сестер, Батьків, Рідних і Добродіїв Ордену та за померлих членів ФОС.

3. У четвер – спомин св. Амвросія, єпископа і вчителя Церкви.

4. В п’ятницю – Урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії. Цього дня перед ранковою Месою молитимемось Годинами на честь Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії; о 18.00 год. буде звершена спільна Меса за померлих, о 19.30 год. буде відправлена додаткова Меса на українській мові.

5. В днях від 10 до 12 грудня у нашій парафії відбудуться реколекції, які попровадить о. Микола Лучок OP.
ПЛАН РЕКОЛЕКЦІЙ:
10 грудня – порядок служіння Мес, як у неділю
11 i 12 грудня – Меси о 9.00, 18.00, 19.30(ua) год.

6. У неділю, 10 грудня, (від 9.00 до 17.30 год.) при нашому храмі відбудеться Різдвяний ярмарок. Захід організовують спільноти, які діють при парафії. Зібрані пожертви будуть призначені на лікування нашої парафіянки, яка змагається з онкологічним захворюванням. Запрошуємо цілі сім’ї, в особливий спосіб дітей.

7. О. Станіслав Кава щиро запрошує на відкриття душпастирства юристів. Перша зустріч відбудеться 17 грудня після Меси о 15.00 год.

8. Брати Францисканці спільно зі с. Ліджі та Сестрами зі Згромадження Святого Йосифа де Сен-Марк запрошують на святкування Нового Року, яке відбудеться у Львові. У програмі: конференції, Св. Меса, пантоміми, ділення в групах і спільне святкування. Деталі на інформаційному плакаті, розміщеному на таблиці оголошень.

9. У захристії можна придбати календарі на 2018 рік, святкові листівки, мед, різдвяні свічки, від наступної неділі будуть облатки. Також можна скласти пожертву на ялинки та святкові декорації.

Щиро дякуємо за всілякі пожертви, складені на утримання Храму та Монастиря. Нехай Бог обдаровує Вас своїм миром і добром.


Брати Францисканці

 
Неділя Господа нашого Ісуса Христа Царя Всесвіту

26 листопада 2017 року


1. У середу – Свято Всіх Святих Серафимського Ордену (початок дев’ятниці перед Урочистістю Непорочного Зачаття ПДМ). О 18.00 год. буде звершена спільна Меса за померлих, за яких молимося впродовж листопада.

2. У четвер – Свято св. Андрія, Апостола.

3. У І п’ятницю місяця після ранкової Меси відбудуться відвідини хворих в їхніх домівках, о 19.30 год. буде звершена додаткова Меса на українській мові.

4. У суботу – спомин бл. Рафаїла Хилінського, пресвітера. О 8.00 год. буде звершена спільна Меса за заступництвом Матері Божої.

5. У наступну неділю розпочинається Адвент. Пожертва з цього дня буде призначена на потреби Caritas.

6. В днях від 10 до 12 грудня у нашій парафії відбудуться реколекції, які попровадить о. Микола Лучок OP.

7. Фонд „Даймо надію” під патронатом Архієпископа Мечислава Мокшицького запрошує на VI Благодійний Різдвяний Ярмарок, який відбудеться 2 грудня. Інформаційний плакат розміщений на таблиці оголошень.

8. У неділю, 10 грудня, при нашому храмі відбудеться Різдвяний ярмарок. Захід організовують спільноти, які діють при нашій парафії. Зібрані пожертви будуть призначені на лікування нашої парафіянки, яка змагається з онкологічним захворюванням. Запрошуємо цілі сім’ї, в особливий спосіб дітей.

9. Брати Францисканці спільно зі с. Ліджі та Сестрами зі Згромадження Святого Йосифа де Сен-Марк запрошують на святкування Нового Року, яке відбудеться у Львові. У програмі: конференції, Св. Меса, пантоміми, ділення в групах і спільне святкування. Деталі на інформаційному плакаті, який знаходиться на таблиці оголошень.

10. О. Станіслав Кава щиро запрошує на відкриття душпастирства юристів. Перша зустріч відбудеться 17 грудня після Меси о 15.00 год.


Щиро дякуємо за всілякі пожертви, складені на утримання Храму та Монастиря. Нехай Бог обдаровує Вас своїм миром і добром.

Брати Францисканці

 
ХХХІІІ Неділя Звичайна

19 листопада 2017 року

1. Пожертви, зібрані сьогодні, будуть призначені на реставраційні роботи бічного вівтаря. Щиро дякуємо за Вашу жертовність.

2. У понеділок о 18.00 год. буде звершена спільна Меса за заступництвом бл. Якова Стрепи.

3. У вівторок – спомин Введення у Храм Пресвятої Богородиці.

4. У середу – спомин св. Цецилії, діви і мучениці, покровительки церковної музики. Заохочуємо до молитви за наших органістів.

5. В п’ятницю – спомин свв. Андрія Дунг-Лака, пресвітера і Сподвижників, мучеників. О 8.00 год. буде звершена спільна Меса за померлих.
У п’ятницю від 18.00 до 24.00 год. у Церкві Різдва Пресвятої Богородиці відбудеться вечірнє чування, яке транслюватиме Радіо Марія.

6. У неділю відзначаємо Урочистість Господа нашого Ісуса Христа Царя Всесвіту. О 8.00 год. в нашому костелі буде звершена Меса в намірі беатифікації Матері Марії від Хреста Моравської.

У неділю о 15.00 год. в нашому храмі буде звершена урочиста Меса в 100-ту річницю смерті бл. Гонората Козьмінського, засновника багатьох чернечих згромаджень. Після Євхаристії відбудеться акафіст на честь блаженного. Урочистість прикрасить хор із Кафедрального собору св. Софії у Житомирі. Сердечно запрошують Сестри Серцянки безгабітові.

7. У вівторок о 19.00 год. відбудеться зустріч для молоді, лідерів спільнот і парафіян, які готові долучитися до інформаційного служіння в нашій парафії: фотографії, відео, соціальні мережі. Щиро запрошуємо.


Брати Францисканці

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 27