Монастир св. Франциска

ОГОЛОШЕННЯ
ХХІХ Неділя Звичайна

22 жовтня 2017 року

1. Пожертви, зібрані сьогодні, будуть призначені на реставраційні роботи бічного вівтаря. Щиро дякуємо.

2. У понеділок – спомин св. Йосифа Більчевського, єпископа.

3. У четвер о 8.00 год. в нашому храмі буде звершена Меса в намірі беатифікації Матері Марії від Хреста Моравської.

4. В п’ятницю о 8.00 год. буде звершена спільна Меса за померлих.

5. У суботу – Свято свв. Симона і Юди Тадея, Апостолів.

6. У неділю – Урочистість Річниці освячення власного храму.

7. Заохочуємо подавати наміри за померлих, за яких молитимемося у листопаді.

8. Нещодавно на Личаківському кладовищі ми віднайшли гріб трьох братів францисканців. Спільними зусиллями ми упорядкували місце поховання і в найближчому часі розмістимо пам’ятну таблицю з іменами францисканців, які здійснювали душпастирську послугу у Львові та околицях. Могила знаходиться на 21 полі.
1 листопада після Меси за померлих, яка буде звершена на Личаківському кладовищі, ми підемо на молитву при гробі померлих братів.

З серця дякуємо с. Богні, с. Лауренті, с. Едиті, с. Тетяні та бр. Славікові за працю, вкладену в зорганізування та проведення „Канікул з Богом” для дітей при нашій парафії.Брати Францисканці

 
XXVIII Неділя Звичайна

15 жовтня 2017 року

1. Сьогодні розпочинається Місійний Тиждень. Пожертви будуть призначені на потреби Місій.

2. У вівторок – спомин св. Ігнатія Антіохійського, єпископа і мученика.

3. У середу – Свято св. Луки, Євангеліста. З нагоди свята покровителя Служби Здоров’я сердечно запрошуємо до костелу св. Марії Магдалини на Св. Месу в намірі всіх медичних працівників. Євхаристія буде звершена о 18.30 год.

4. З нагоди святкування Ювілею 100-річчя Фатімських Об’явлень в нашому деканаті розпочалося паломництво фігури Матері Божої Фатімської. До нашого Санктуарію фігура враз із реліквіями дітей з Фатіми: Франциска і Гіацинти та Йоана Павла ІІ прибудуть у середу, 18 жовтня, о 17.00 год. і залишаться до 20 жовтня.

5. В п’ятницю – спомин св. Йоана Капістрана, пресвітера.

6. У суботу – Свято бл. Якова Стрепи, єпископа, покровителя Ордену Братів Менших Конвентуальних нашої провінції. О 18.00 год. буде звершена спільна Меса за заступництвом бл. Якова Стрепи.
У суботу в Кафедральному соборі відбудеться зустріч для молоді в дусі Тезе; початок о 20.00 год.

7. У неділю – храмове свято в парафії св. Йоана Павла ІІ. Урочиста Св. Меса буде звершена о 12.00 год. Запрошує отець настоятель Григорій Драус.
Пожертви з наступної неділі будуть призначені на реставраційні роботи бічного вівтаря.

8. Домініканське Душпастирство Дорослих запрошує на зустрічі, які відбуваються щоп’ятниці о 19.00 год. у каплиці Розена на вул. Винниченка 30 (біля храму Стрітення Господнього).

Щиро дякуємо за всілякі пожертви, складені на утримання Храму та Монастиря. Нехай Бог обдаровує Вас своїм миром і добром.


Брати Францисканці

 
XXVII Неділя Звичайна

8 жовтня 2017 року

1. Згідно з розпорядженням Архієпископа Мечислава Мокшицького з нагоди урочистого завершення святкування Ювілею 100-річчя Фатімських Об’явлень, в п’ятницю, 13 жовтня, у нашому храмі не буде вечірньої Св. Меси.
Урочиста Євхаристія, яку очолить Львівський Митрополит, буде звершена у Кафедральному соборі о 18.00 год. Після неї матимуть місце молитва на розарії та процесія до храму Стрітення Господнього.

2. У п’ятницю – спомин бл. Гонората Козьмінського, пресвітера, засновника Згромадження Сестер Дочок Найчистішого Серця Пресвятої Діви Марії. В особливий спосіб пам’ятаймо в цей день про молитву в намірі Сестер, працюючих у нашій парафії.

3. Катехеза для осіб, які прагнуть приступити до Таїнства Миропомазання, розпочнеться в суботу, 14 жовтня, о 13.00 год.

4. У наступну неділю о 14.00 год. відбудеться катехеза для батьків тих дітей, які ходять на катехезу при нашому храмі.

5. Пожертва з наступної неділі буде призначена на потреби Місій.

6. У місяці жовтні запрошуємо до спільної молитви на розарії щоденно перед вечірньою Св. Месою, щочетверга після ранкової Св. Меси, щонеділі після Св. Мес о 12.00 і 15.00 год.


Щиро дякуємо за всілякі пожертви, складені на утримання Храму та Монастиря. Нехай Бог обдаровує Вас своїм миром і добром.

Брати Францисканці

 
XXVI Неділя Звичайна

1 жовтня 2017 року

1. Пожертви, зібрані сьогодні, будуть призначені на потреби ВДС Львівської Архідієцезії.

2. У понеділок – спомин Святих Ангелів-Хранителів.

3. У середу – Урочистість св. Франциска Ассізького, засновника Трьох Францисканських Орденів. О 18.00 год. відбудеться Transitus - богослужіння переходу св. Франциска зі земного життя до слави неба. Після богослужіння, о 19.00 год., буде звершена урочиста Св. Меса, яку очолять ОО. Домініканці.

4. У четвер – спомин св. Фаустини Ковальської, діви.

5. Цього тижня переживаємо І четвер, п’ятницю та суботу місяця – дні внутрішньої віднови. В п’ятницю після ранкової Св. Меси – відвідини хворих в їхніх домівках; о 19.30 год. буде звершена додаткова Св. Меса на українській мові.

6. У суботу – спомин Пресв. Діви Марії Цариці Розарія. О 8.00 год. буде звершена спільна Св. Меса за заступництвом Матері Божої.

7. У місяці жовтні запрошуємо до спільної молитви на розарії щоденно перед вечірньою Св. Месою, щочетверга після ранкової Св. Меси, щонеділі після Св. Мес о 12.00 і 15.00 год.

8. Катехеза для осіб, які прагнуть приступити до Таїнства Миропомазання, розпочнеться 14 жовтня о 13.00 год.


Щиро дякуємо за всілякі пожертви, складені на утримання Храму та Монастиря. Нехай Бог обдаровує Вас своїм миром і добром.

Брати Францисканці

 

 
XXV Неділя Звичайна

24 вересня 2017 року

1. У понеділок розпочинається дев’ятниця перед Урочистістю св. Франциска Ассізького.

2. У середу – спомин св. Вікентія де Поль, пресвітера.

3. В п’ятницю – Свято Святих Архангелів Михаїла, Гавриїла і Рафаїла.
Цього дня – храмове свято в парафії св. Михаїла Архангела на Сихові. Урочиста Св. Меса буде звершена об 11.00 год. Сердечно запрошує отець настоятель Яцек Коцур.

4. У суботу – спомин св. Єроніма, пресвітера і вчителя Церкви.

5. У наступну неділю розпочинається Тиждень Милосердя. Пожертви з цього дня будуть призначені на потреби ВДС Львівської Архідієцезії.

6. У місяці жовтні запрошуємо до спільної молитви на розарії щоденно перед вечірньою Св. Месою, щочетверга після ранкової Св. Меси, щонеділі після Св. Мес о 12.00 і 15.00 год.

7. Катехези для осіб, які прагнуть приступити до Таїнства Миропомазання, розпочнуться у жовтні.

8. Розпочалися курси польської мови. Заняття відбуваються щосереди. План занять розміщений на таблиці оголошень.


Щиро дякуємо за пожертви, складені минулої неділі на реставраційні роботи бічного вівтаря. Нехай Бог обдаровує Вас своїм миром і добром.

Брати Францисканці

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 25