БОРИСПІЛЬ
Гучне Воскресіння

Під час Великодньої Літургії в Євангелії ми почули, що повинні іти і звіщати Воскресіння Господнє, що цей наш досвід зустрічі із Воскреслим не може бути промовчаний чи схований лишень у стінах наших храмів. 
Тож ідучи за словами Євангелія, у Борисполі на головній площі міста, у Великодній Понеділок відбувся концерт Великодньої пісні до участі якого були запрошені віруючі усіх конфесій нашого міста.

 
Не щоденна подія на вулицях нашого міста

В Церкві існує гарна давня традиція, щоб молитись богослужінням Хресної Дороги,особливо у час Великого Посту. У багатьох містах і селах у цілому світі, християни це богослужіння проводять на вулицях і дорогах своїх місцевостей запрошуючи Господа Ісуса, щоб пройшов тими дорогами і шляхами, якими вони самі на щодень ходять.

 
Бог у горах

- Що роботь Бог у горах?
- Чекає на тих, хто втомлюється містом.
Серед тих, хто вирішив відпочити від гамону і темпа міста стали парафіяни францисканської парафії у Борисполі. Саме вони, разом із настоятелем, у групі сімнацяти осіб, в більшості цілими сім’ями, взяли участь у гірськолижних реколекціях, які відбулись з 6 по 11 лютого.

 
Вертеп для кожного

Св. Франциск Ассізький, перебуваючи на Святій Землі, де прагнув впровадити мир між християнами та мусульманами, які хотіли зайняти її територію, здається, відвідав Вифлеєм. Будучи під враженням цих місць, святий захотів доторкнутись Таємниці Втілення Божого Сина.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 16